TUTKULIFE

Firmamız 1987 Yılında Kurulmuş Olup Mobilya Sektöründe Hizmet Vermeye Başlamiştir. 1999 Yılında Kendi Markasıyla Ürün Üretip Pazarda Yerini Almıştır. Üretime İstanbul’da Başlayan Firmamız 2006 Yılında Kayseri’deki Modern Tesislerinde Profesyonel Kadrosu Eşliğinde, Yeni Teknolojileri Kullanarak Üretim Kalitesini Arttırmış Ve Ürün Yelpazesini Genişleterek İç ve Dış Piyasada Yenilikçi Ürünler Sunmaya Devam Etmiştir. Şirketimiz İzlediği Başarılı Pazarlama Stratejileri Sayesinde, Müşteri Potansiyeli Sürekli Artmış Ve Bunun Sonucu Olarak Türkiye’de Ve Avrupa’da Bayi Ağını Genişletmiştir.Firmamız Mobilya Sektöründe Yanı Sıra İnşaat Sektorununde’deYapıcı Müteahhit Yap-Sat OlarakdaBaşlayıp Bitirmiş Olduğu Projeleri Vardır,İstanbulKuçukçekmece,SefakoyBölgesinde Başlayıp Teslim Ettiği Ve Sonrasında BeylıkduzuEsenyurtda Site Ve ResıdenceKalitesinde Başlayıp ve 2 Adet Projeden 1.Proje Tutku Life Resıdence Oturum Başladı 2.Proje Tutku Life Center  ( 2 Blok 210 Adet Daire 31 Ticari Bağımsız Bölümden Oluşan ) İnşaatın Yapımı Başlamıştır Teslim Tarihi 2021 Temmuz.

 

KISACASI FİRMAMIZ

-Müşteri, kalite anlayışının odak noktasını oluşturur,

-Ürettiğimiz her ürün ve hizmette kaliteyi en yüksek düzeyde tutmayı hedefleriz,

-Takım ruhu ve katılımcı yönetim sayesinde kuruluşun amaç ve hedefleri doğrultusunda çalışmaktayız.

Misyonumuz

Mühendislik ve mimarlık alanında en iyiyi üretmeye çalışmak ve bugünden geleceğe aktarabileceğimiz yüksek standartlara sahip yapılar tasarlamak... İnsan ile yaşayan ve gerektiğinde onun ihtiyaçlarına göre değişebilen, doğayla dost mekanlar kurgulayabilmenin öneminin bilincinde olarak tasarımlarımıza yön veriyoruz. Her çalışmayla artan heyecan ve kararlılığımızla, elde ettiğimiz deneyimlerimizi bir sonraki çalışmaya yansıtarak devamlı öğrenebilmek; bunun sonucunda da sürekli gelişmek ve her zaman dinamik kalmak bizim temel ilkemizdir.

Vizyonumuz

Geleneksel mimariden elde edilen deneyimleri analiz edip değerlendirerek modern mimariye aktarmak; çağdaş yaşamın gerektirdiği mekan kurgusu ve biçimlerini en iyi şekilde tasarlamak... Bu bize bugünün ve yarının ihtiyaçlarına cevap verebilecek, daha kalıcı ve estetik değerlerle yüksek yapılar yapma imkanı sağlamaktadır.